WIKYLAND - rodinné zábavní centrum

Svratecká 845 (za Sconto nábytkem)

tel.: 702 292 759, 775 297 733

recepce@wikyland.cz

www.wikyland.cz

Popis:

Pro rodiče s dětmi


Rodičové, máte doma prcka? Ve Wikylandu to pro něj bude senza pecka.


Vítáme Vás na stránkách rodinného zábavního centra WIKYLAND, které se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý servis a dokonce i bezplatné prostory pro rodiče a doprovod dětí obecně, který v jiných zábavních centrech nenajdete.


Vaše děti u nás nalezenou nepřeberné množství atrakcí, které jim poskytnou spoustu zábavy, poznají nové kamarády, prožijí báječná dobrodružství a to všechno na netradičních místech v nejrůznějších koutech našeho zábavního centra, které se jen z pohledu samotné hrací plochy rozkládá na neuvěřitelných 2500 m².


Pro rodiče jsme připravili restauraci, kavárnu, kadeřnictví, kosmetické studio, současně velkou hračkárnu a obchod s dětským oblečením a specializovanou dětskou obuví, bezplatné WiFi, prosklený výhled na hrací plochu a mnoho dalšího. Zkrátka WIKYLAND myslí i na rodiče a jejich pohodlí.

Pro školy a školky

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,umíme si představit, jak musí být v průběhu školního roku složité zajistit dětem Vaší mateřské/základní školy kreativní a současně aktivní zábavu mimo prostory vašeho zařízení. A také velmi dobře víme, jak obrovským množstvím energie děti disponují.

Dovolte nám, abychom i Vám představili WIKYLAND, nejen rodinné zábavní centrum, ale i labyrint nejrůznějších atrakcí a míst pro nová dobrodružství, který nabízí i služby ve formě vzdělávacích aktivit pro děti předškolního a školního věku.

Poskytujeme řadu pohybových, vzdělávacích i rukodělných aktivit, a to vždy pod vedením profesionálních animátorů, na ploše zábavního centra, která přesahuje 3.000 m2.Stačí se jen včas zarezervovat Vámi zvolený termín a v tomto termínu nás společně s dětmi Vaší MŠ navštívit. Rezervovat si můžete kterýkoliv všední den, vždy od 9.00 do 11.30 hod.

Pro Váš komfort i bezpečí si můžete být jisti, že celý areál bude ve vybraném čase k dispozici pouze pro Vaše děti.

V rámci Vaší návštěvy dětem umožníme pohyb a využití všech nabízených atrakcí, včetně atrakcí s obsluhou (horolezecká stěna, rodeo býk, bungee trampolíny) a také dětské kino pro chvíle odpočinku.

Pro firmy


Vážená paní, Vážený pane,


možná je náš přístup netradiční, ale dovedeme si představit, jak může být náročné zajistit pro své kolegy, zaměstnance, zájmový spolek či skupinu kamarádů skutečně netradiční místo pro Vaše setkání, pro team building, pro společenský večer, pro školení nebo jinou událost tak, aby splňovalo bezesporu řadu specifických požadavků.


Jsme multifunkční rodinné zábavní centrum a disponujeme 2500 m2 hrací plochy, která čítá nespočet různých zábavních prvků, které jsou řádově z 80ti % konstruované i pro dospělé osoby, disponujeme plnohodnotnými gastro provozy, které uspokojí i náročnější klientelu, jedná se zejména o restauraci s kapacitou 90 míst k sezení, kavárnu a bar a přidružené provozy jako je kadeřnictví, kosmetika, prodejna hraček a dětského oblečení na dalších cca 1000 m2.


Zábavní centrum je svými dispozicemi a technickými možnostmi koncipováno nejen jako zábavní centrum, ale také jako netradiční prostředí pro školení zaměstnanců, unikátní firemní večírky a team buildingové aktivity. Pro kolektivy, vaše zaměstnance stejně jako obchodní partnery umíme připravit kompletní moderovaný program, který umožní jak školící aktivity, tak i zábavu.

BABY CAFE KICKIN

Haškova 4, Brno - Lesná

tel.: 545 222 111

info@babycafe.cz

www.babycafe.cz

Popis:

Otevírací doba:
po - pá 10:00 - 18:00

- nabízíme veškerý sortiment nového i použitého kojeneckého a dětského textilu do velikosti 150
- prodej hraček
- přijímáme do komisního prodeje zachovalé oděvy, obuv, kočárky, sedačky a další
- sezónní výprodeje

shop3.jpgshop4.jpg

Baby kavárna Hvězdička

Horníkova 34 (areál polikliniky v přízemí), Brno - Líšeň

775 685 343

email@babykavarnahvezdicka.cz

www.babykavarnahvezdicka.cz

Popis:

Baby kavárna Hvězdička v Brně-Líšni je prostorná, bezbariérová, nekuřácká kavárna s velkým hracím koutkem, kde najdete skluzavky, prolézačku, bazén s kuličkami a spoustu hraček, vše určené pro naše malé návštěvníky a jejich rodiče.
To, co Vám žádná jiná dětská kavárna v Brně a okolí nenabídne, je naše SOLNÁ JESKYNĚ , kterou můžete využít při návštěvě u nás.
Pro maminky s malými dětmi máme k dispozici samostatnou místnost s přebalovacím pultem a kojícím křeslem, kterou lze bezplatně využít.
Samozřejmě zde nechybí mikrovlnná trouba k dohřívání pokrmů pro Vaše ratolesti.
K občerstvení nabízíme velký výběr kávy PAVIN ,horké čokolády,velký výběr kvaliních čajů, nealkoholických nápojů, lahvové pivo, limonády, koktejly, poháry, kopečkovou zmrzlinu, medovník, vynikající chlebíčky a námi čerstvě pečené Fornetti, na slaný i sladký způsob, dětské příkrmy a přesnídávky.

Více www.babykavarnahvezdicka.cz

 

P9220654_1.JPGP9220657.JPG

 

 

Cafe & Play

Purkyňova 45, Brno (areál NEPA)

tel.: 605 03 04 05

www.cafeandplay.cz

Popis:
 • první opravdu dětská kavárna v Brně: plocha 300m2, bazén se skluzavkou, 2 domečky Smoby, skákací hrad se skluzavkou, hrací centra Fisher Price, LEGO, houpačky Fisher Price pro miminka ...
 • prostor kavárny je přizpůsobený tak, aby návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací koutky a tedy i přehled o svých ratolestech. Hrací koutky jsme rozdělili do tří sekcí dle věku, abychom předešli mnohdy nebezpečnému kontaktu dětí odlišných věkových kategorií a vymezili tak bezpečný prostor pro děti, které ještě samy nechodí
 • široký sortiment nealkoholických nápojů, občerstvení v podobě zákusků ke kávě, zmrzliny, chlebíčků a samozřejmě nápojů a pokrmů pro Vaše děti. Stravu pro děti na požádání ohřejeme, disponujeme také prostorem s dostatečným soukromím k nakojení Vašich nejmenších
 • pravidelné akce, soutěže, dětské diskotéky či promítání pohádek
 •  připravíme narozeninové párty a oslavy ( k tomuto účelu slouží oddělený salonek) je zde i možnost pronájmu celé kavárny
 • otvírací doba:

  PO-PÁ 10-18
  SO-NE 14-18 nebo dle dohody

cafeplay2.jpegcafeplay1.jpeg

Hacienda Mexicana

Dobrovského 29, 612 00 Brno (areál koupaliště Dobrák)

tel.: 541 240 685

brno@mexicana.cz

www.mexicana.cz

Popis:
Mexická restaurace s atypickým interiérem a středoamerickými specialitami. Americké suroviny a koření, hudba - středoamerická salza...

A nyní něco pro naše nejmenší zákazníky - mimo omalovánek je pro ně připraveno speciální DĚTSKÉ MENU. Jestliže Vašemu dítěti objednáte toto speciální menu, jistě ho potěší drobný dárek, jako pozornost podniku. Informujte se prosím u obsluhy.

V jídelním lístku jsou označena jídla vhodná pro děti.
Každou sobotu a neděli 12:00 - 16:00 promítání pohádek s dětským koutkem.

hm03.jpgstrawberryburger.gif

Hostinec U Votrubů

Ochoz u Brna 228, 664 02 Ochoz u Brna

tel.: 544 212 717

Uvotrubu@email.cz

www.u-votrubu.unas.cz

Popis:
Hostinec založený v roce 1905 se nachází ve velmi oblíbené výletní oblasti severního Brna v obci Ochoz u Brna.
Na našem jídelním lístku najdete výborné polévky, klasická hotová jídla, minutky, bezmasá jídla, palačinky nebo třeba zmrzlinové poháry.
V naší nabídce jsou samozřejmě jídla pro děti.
Oddělená přísně nekuřácká část hostince je doplněna hracími koberci a hračkami pro malé děti nechybí ani bezpečné jídelní židličky.
U nás můžete uspořádat oslavy narozenin ( i pro děti), křtiny, hostiny, rauty nebo na objednávku pečené selátko.
Neslibujeme nemožné a splníme domluvené.
V letní sezoně v provozu zahrádka s celodenním stínem.
Pro více informací volejte tel.:  544 212 717 p.Žurková

uvotrubu4.jpguvotrubu3.jpg

Restaurace Kinokavárna

Kulturní dům Černá Pole, Náměstí SNP 33, Brno

tel.: 777 132 446

Popis:
 • nově otevřená restaurace v moderním stylu
 • výběru z bohatého  jídelního lístku
 • nekuřácká část
 • dětský koutek

kinokavarna2.jpgkinokavarna1.jpg

Veselá Kavárna

Měříčkova 18, 621 00 Brno - Řečkovice

tel.: 541 211 890, 774 678 469

info@veselakavarna.cz

www.veselakavarna.cz

Popis: Veselá kavárna byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím malých i velkých hraček a prolézačkou pro děti. Okolo herního koutu jsou pak rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívání si kavárenské pohody a přitom mohou neustále bezpečně sledovat své hrající si děti.
Na krajích herního koutu jsou také malé stolky, kde děti malují, skládají, modelují nebo si prohlíží knížky. V samostatném rohu je umístěn velký bazén s kuličkami.
Samozřejmostí je přebalovací pult s plenami a ubrousky, stejně jako židličky, nočníky a jiné dětské vybavení.
Veselá kavárna nabízí, kromě odpočinku pro velké a vyžití pro malé, také velký výběr káv kvalitní italské značky Hausbrandt, polední menu, teplá jídla po celý den, nejrůznější nápoje, koktejly, čerstvé džusy, alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry, zákusky a další pochutiny.
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30 - 19:00 hod.
So-Ne 13:00 - 19:00 hod.


VesKa_01_1.jpg  VesKa_02.jpg  VesKa_03_1.jpg

Zábavní centrum a restaurace Cihelna

NC Královo Pole - Tesco, Cimburkova 4, 636 00 Brno-Královo Pole

tel.: 532 199 020

info@cihelnacentrum.cz, bowling@cihelnacentrum.cz

www.cihelnacentrum.cz

Popis:
Zábavní centrum a restaurace Cihelna myslí na své dětské zákazníky i na jejich rodiče:

- Bezbariérový přístup  
K přístupu do naší provozovny, která se nachází na galerii Nákupního centra v Králově Poli (dříve Carrefour, nyní TESCO), můžete použít pojízdnou plošinu přímo z velkokapacitního krytého parkoviště
- Hygienické prostředí 
Prostory našich středisek jsou vybaveny účinným vzduchotechnickým zařízením, které zajišťuje výměnu vzduchu a odstraňuje z prostředí cigaretový kouř. V bowlingové herně jsme nově instalovali výkonnější klimatizační jednotky, které zde udržují stabilní teplotu v každém ročním období.  

ZÁBAVNÍ CENTRUM
 • BOWLING
Bowling je hra, při které se zaručeně zabaví celá rodina! Pro začínající hráče jsou v naší herně čtyři z osmi drah vybaveny speciálními výsuvnými mantinely – jejich použití zaručí, že koule, která doputuje až ke kuželkám, umožní dětem pokaždé zažít radost z úspěchu. Hru jim mohou usnadnit také bowlingové koule, přizpůsobené malým návštěvníkům hmotností i vzhledem.
Požadavek na zajištění „dětské“ dráhy hlaste prosím již při rezervaci na tel. čísle 532 199 020.
 • SPORTBAR

V Cihelně se nenudíte! Vyzkoušeli jste už se svými potomky stolní fotbal? Elektronické šipky? Biliard? Využijte možnost uspořádat pro své děti a jejich kamarády zábavné dopoledne či odpoledne při libovolné příležitosti. Oblíbené jsou například oslavy narozenin spojené se sportovním vyžitím na bowlingu nebo sportbaru.  

cihelna1.jpgcihelna6.jpg

 

Nově přidané