WIKYLAND - rodinné zábavní centrum

Svratecká 845 (za Sconto nábytkem)

tel.: 702 292 759, 775 297 733

recepce@wikyland.cz

www.wikyland.cz

Popis:

Pro rodiče s dětmi


Rodičové, máte doma prcka? Ve Wikylandu to pro něj bude senza pecka.


Vítáme Vás na stránkách rodinného zábavního centra WIKYLAND, které se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý servis a dokonce i bezplatné prostory pro rodiče a doprovod dětí obecně, který v jiných zábavních centrech nenajdete.


Vaše děti u nás nalezenou nepřeberné množství atrakcí, které jim poskytnou spoustu zábavy, poznají nové kamarády, prožijí báječná dobrodružství a to všechno na netradičních místech v nejrůznějších koutech našeho zábavního centra, které se jen z pohledu samotné hrací plochy rozkládá na neuvěřitelných 2500 m².


Pro rodiče jsme připravili restauraci, kavárnu, kadeřnictví, kosmetické studio, současně velkou hračkárnu a obchod s dětským oblečením a specializovanou dětskou obuví, bezplatné WiFi, prosklený výhled na hrací plochu a mnoho dalšího. Zkrátka WIKYLAND myslí i na rodiče a jejich pohodlí.

Pro školy a školky

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,umíme si představit, jak musí být v průběhu školního roku složité zajistit dětem Vaší mateřské/základní školy kreativní a současně aktivní zábavu mimo prostory vašeho zařízení. A také velmi dobře víme, jak obrovským množstvím energie děti disponují.

Dovolte nám, abychom i Vám představili WIKYLAND, nejen rodinné zábavní centrum, ale i labyrint nejrůznějších atrakcí a míst pro nová dobrodružství, který nabízí i služby ve formě vzdělávacích aktivit pro děti předškolního a školního věku.

Poskytujeme řadu pohybových, vzdělávacích i rukodělných aktivit, a to vždy pod vedením profesionálních animátorů, na ploše zábavního centra, která přesahuje 3.000 m2.Stačí se jen včas zarezervovat Vámi zvolený termín a v tomto termínu nás společně s dětmi Vaší MŠ navštívit. Rezervovat si můžete kterýkoliv všední den, vždy od 9.00 do 11.30 hod.

Pro Váš komfort i bezpečí si můžete být jisti, že celý areál bude ve vybraném čase k dispozici pouze pro Vaše děti.

V rámci Vaší návštěvy dětem umožníme pohyb a využití všech nabízených atrakcí, včetně atrakcí s obsluhou (horolezecká stěna, rodeo býk, bungee trampolíny) a také dětské kino pro chvíle odpočinku.

Pro firmy


Vážená paní, Vážený pane,


možná je náš přístup netradiční, ale dovedeme si představit, jak může být náročné zajistit pro své kolegy, zaměstnance, zájmový spolek či skupinu kamarádů skutečně netradiční místo pro Vaše setkání, pro team building, pro společenský večer, pro školení nebo jinou událost tak, aby splňovalo bezesporu řadu specifických požadavků.


Jsme multifunkční rodinné zábavní centrum a disponujeme 2500 m2 hrací plochy, která čítá nespočet různých zábavních prvků, které jsou řádově z 80ti % konstruované i pro dospělé osoby, disponujeme plnohodnotnými gastro provozy, které uspokojí i náročnější klientelu, jedná se zejména o restauraci s kapacitou 90 míst k sezení, kavárnu a bar a přidružené provozy jako je kadeřnictví, kosmetika, prodejna hraček a dětského oblečení na dalších cca 1000 m2.


Zábavní centrum je svými dispozicemi a technickými možnostmi koncipováno nejen jako zábavní centrum, ale také jako netradiční prostředí pro školení zaměstnanců, unikátní firemní večírky a team buildingové aktivity. Pro kolektivy, vaše zaměstnance stejně jako obchodní partnery umíme připravit kompletní moderovaný program, který umožní jak školící aktivity, tak i zábavu.

Dětské studio

Nad lomem 4, Brno 628 00

tel.: 602 757 981 Eliška Lejsková

info@detske-studio.cz

www.detske-studio.cz

Popis: Dětské studio – hlídání dětí v menším kolektivu (max. 4 dětí) je otevřeno od března 2007.

 

Studio se nachází v útulném prostředí rodinného domu se zahradou v klidné části Brno-Líšeň. Vaše děti čeká příjemně zařízený dětský koutek – herna se spoustou hraček, dny plných her a kamarádů a bezpečné venkovní hřiště na zahradě u domu. Ideální pro ty, kteří hledají pro své milované dítě tetu na hlídání a s tím vhodné prostředí. Čas, dobu či pravidelnost hlídání dohodneme dle Vaší potřeby. Pokud právě teď řešíte hlídání pro své dítě, napište, můžete nás navštívit, podívat se a poté se rozhodnout. Těšíme se na Vás.


dets.studio2.jpgdets.studio3.jpg

 

Josefínka - soukromá školka a jesle

Tolstého 14, 616 00 Brno

+420 776 492 299

skolka@msjosefinka.cz

www.msjosefinka.cz

Popis: Soukromá školka a jesle Josefínka

Jsme soukromá mateřská školka a jesle pro Vás, kdo hledáte kvalitní a profesionální péči o své dítě i když třeba jen na pár hodin týdně a pro děti, které mají rády kolektiv, rády tančí, zpívají, malují a učí se novým věcem spolu s ostatními kamarády.
Výhodou našeho zařízení je nízký počet dětí na jednoho zaměstnance, který garantuje individuální a rodinný přístup, kvalifikovaný personál se zdravotnickým a pedagogickým vzděláním, flexibilita docházky, blízkost centra Brna s dobrou dopravní dostupností a s možností parkování přímo u budovy. Nabízíme i jednorázové hlídání nebo nepravidelné hlídání s využitím permanentky.

Jesle pro děti od 2 do 3 let.
Po dovršení 3 let (nebo dříve dle dohody s rodiči) nabízíme možnost přestupu dítěte do školky Josefínka, která programově navazuje na jesličky.

Školka pro děti od 3 do 6-ti let.
Klub pro děti i dospělé od 1 do 100 let.
 
V ceně školného nabízíme,saunu pro děti, angličtinu v průběhu denních aktivit, kino, divadlo, výlety a odpolední kroužky - v pondělí kroužek rytmiky, v úterý hravou angličtinu, ve středu sportovní hry a gymnastiku a ve čtvrtek si čteme a tvoříme.

josefinka1.JPG    josefinka2.JPG

Mateřské centrum Loučka – dětská skupina Palouček

Botanická 16, 602 00 Brno (budova kina Art, 1.patro)

+420 777 827 781

petra.louckova@centrum.cz

www.vytvarnadilnaloucka.cz

Popis:

Vážení rodiče,
nevzali Vám dítě do státní školky?
Potřebujete si párkrát v týdnu oddechnout, zařídit si záležitosti na úřadech, zajít si k lékaři apod.?
Nemá Vám, kdo pohlídat Vaše ratolesti?
Pak je tu pro Vás Palouček - hlídání dětí v dětské skupině max. 12 dětí v atraktivní lokalitě v centru Brna:

Co nabízíme?
Poskytujeme hlídání dětí od 1 do 6 let.
Provozní doba Paloučku je Po - Čt  8:00 - 16:00, Pá 8:00 - 13:00

- hlídání zajišťují kvalifikovaní pedagogové a chůvy
- snažíme se o maximální rozvoj osobnosti dítěte
- nabízíme individuální přístup k dítěti - skupinka max. 12 dětí na 2 chůvy
- zajišťujeme každodenní pobyt dětí venku, v těsné blízkosti našeho centra je krásný park Tyršův sad nebo park Lužánky
- pro hlídané děti jsou připraveny téměř každý den zájmové kroužky (viz. rozvrh), které jsou již zahrnuty v ceně
- pro batolata do 3 let nabízíme také hodinové hlídání formou sazby za hlídanou hodinu či předplacením permanentky
- ceník služeb i zájmových kroužků - viz. leták
-  fotografie z Paloučku si můžete prohlédnout zde
- komentáře a ohlasy od maminek dětí, které hlídáme naleznete zde 

Zodpovědné osoby:
Petra Loučková - zakladatelka a koordinátorka Mateřského centra, projektová manažerka, lektorka výtvarných aktivit, lektorka kurzu řezbářství
Pavlína Rotreklová - statutární zástupce Mateřského centra, kvalifikovaná vychovatelka a chůva
Mgr. Romana Liškutínová - speciální pedagog, zdravotní sestra

Miniškolka Mary Poppins

Srbská 30, Brno

tel.: 720 457 107 , tel.: 776 389 933

eneuman@seznam.cz

www.marypoppins.cz

Popis:

Stejně jako ona kouzelná muzikálová vychovatelka chceme zprostředkovávat dětem emocionální prožitky, jakožto prostředek učení a poznávání.

Cílem naší činnosti je nastavit podmínky v miniškolce tak, aby pobyt u nás byl radostný,podnětný a maximálně tvůrčí. Jde o vytvoření skupinky, ve které se děti více či méně častěji setkávají a znají, a při počtu asi 12ti dětí vzniká prostor pro opravdu individuální přístup v neomezovaném časovém bloku.Pro docházku do školky přijímáme děti minimálně od věku 2,5 roku. Přihlížíme k vývojovým schopnostem jednotlivých dětí.

Provoz školky je od 7.30 do 18.00hod a probíhá stejně jako ve státních školkách - ranní aktivity, pobyt venku, oběd a odpočinek, odpolední činnosti.Děti mohou navštěvovat miniškolku denně, nebo podle potřeby určité dny v týdnu.

Dítě přichází k " Mary Poppins" kdykoliv během dne a podle svého zájmu či rozpoložení se zapojuje do různých aktivit.Pracujeme podle Kurikula podpory zdraví. Všechny činnosti ( hudební, výtvarné, hudební, rozvoj vědomosti a dovedností) probíhají podle zájmu dětí, ale s určitou pravidelností a vývojem, a směřují k dosažení kompetencí potřebných pro vstup do základní školy.

poppins2.jpgpoppins1.jpg

Plaváčci s.r.o.

třída Generála Píky 11, Brno

+420 733 195 054

info@plavacci.com

www.plavacci.com

Popis: Hlídání dětí - na Tř.Gen. Píky 11, každé úterý 8:00-18:00  Vám pohlídáme Vaše děti.
Fitness - Cvičení maminek:
Cvičení maminek - každé uterý dopoledne v AC Fitness na Merhautove. Děti můžete mít stále u sebe, vy si zacvičíte a oni ve stejné místnosti mají připravený koutek s hračkami. Tento druh cvičení je vhodný především pro děti, které bez maminek pláčou a nebo pro maminky, které nemají možnost hlídání. Takhle si jednoduše vezmete děti s sebou, oni si pohrají a vy si zatím zacvičíte.

 

 

 

 

Nově přidané